Více aktualit

myCASH® vyráží do terénu!

Dostali jsme náš pokladní informační systém myCASH® z kamenných prodejen už i do terénu. Obchodníci tak nyní mají k dispozici nástroj, kterým můžou řešit prodej ambulantním způsobem.

Novinku v praxi ověřil kvadosí klient z Vizovic Rudolf Jelínek, který tak zprovoznil další prodejní místa přímo z vozů svých obchodníků, kteří jsou vybaveni notebooky s dotykovým displejem. Na zařízení jsou napojeny také tiskárny, samozřejmostí je zprovoznění EET na všech kasách. Takže pokud si na festivalu Masters of Rock dáte slivovičku od R. Jelínka na stánku ve tvaru sudu, vězte, že platba projde přes pokladní systém myCASH®.

Pokladní informační systém plní přísné požadavky EET i dohledového orgánu při evidenci specifik jako např. spotřební daně při prodeji alkoholu. Systém nezastaví ani výpočet absolutní spotřeby alkoholu v litrech. Nedělejte si hlavu s online připojením. Ten se vyřeší pomocí datové karty a vzdáleným přístupem k centrále. V případě potřeby lze pracovat v offline režimu. Napojení na hlavní systém lze dle potřeby synchronizovat.

Zajímavostí je, že se pokladna po skončení akce může přesunout do vozidla a mobilní prodejce tak prodává zboží ambulantně. Systém eviduje prodejní zboží jako vlastní lokální sklad s individuálními ceníky. Tento mobilní prodejce má neustále k dispozici aktuální údaje o stavu zásob na svém stánku/voze, objemu tržeb, prodejů apod.

Software myCASH® není jen pokladnou, ale nabízí také manažerskou podporu, při které vyhodnotíte například prodané zboží na jednotlivých prodejních místech. Výhodou je okamžitá kontrola, kdy obsluha může kdykoliv provést dílčí, popř. celkovou inventuru.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás