Více aktualit

myAVIS® řídí vztahy se zákazníky v polské společnosti CEFARM

Polská společnost Centrala Farmaceutyczna CEFARM, zabývající se distribucí farmaceutických výrobků do lékáren a zdravotnických zařízení, začala využívat CRM řešení myAVIS® z dílny KVADOSu. Celkem 16 obchodních zástupců bude mít přímo v terénu k dispozici veškeré potřebné záznamy o jednotlivých zákaznících, a to s ohledem na specifika lékárenského oboru. 

Systém pomůže obchodníkům s plánováním návštěv a konkrétních tras nebo s evidencí průběhu návštěvy u odběratele. Navíc budou mít po ruce vždy aktuální informace o probíhajících propagačních kampaních a marketingových akcích. myAVIS® tak nejen výrazně zefektivní práci obchodníků v terénu, ale poskytne managementu společnosti také důležitá data pro lepší zacílení dalších marketingových aktivit. Díky sběru GPS souřadnic pak budou mít řídící pracovníci rovněž přehled o aktuální pozici obchodních zástupců.
Přestože nabídka společnosti CEFARM zahrnuje více než 15 tisíc farmaceutických a kosmetických produktů, díky široké síti skladů pokrývající celý polský trh a díky spolupráci s kurýrními službami garantuje společnost CEFARM ve většině případů okamžité dodání objednaných položek. Implementace řešení myAVIS® pomůže vztahy se zákazníky dále zkvalitnit, a to přímo tam, kde vznikají a kde se rozvíjejí – při osobních kontaktech a schůzkách.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás