Více aktualit

Moravskoslezský kraj podporuje další inovace KVADOSu

Moravskoslezský kraj přispěl v rámci svého dotačního programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2015“ na další z kvadosáckých inovačních aktivit – projekt „Multiplatformní workflow“. Záměrem kraje je prostřednictvím účelových dotací podpořit výzkumné a vývojové projekty v oborech technických, přírodních a lékařských věd. Cílem našeho projektu je vytvoření multiplatformního „workflow engine“ a „workflow designeru“, tedy zjednodušení vývoje a využití workflow (řízených pracovních postupů) pro naše softwarové produkty určené pro různé technologické platformy. Výstupy projektu budou uplatněny v řešeních VENTUS®, myAVIS®, myFABER®myTEAM®.

Projekt se rozběhne analytickými pracemi na začátku ledna 2016 a potrvá až do března 2017, kdy se uskuteční závěrečné testování a optimalizace konkrétních aplikací. Jedná se již o druhý aktuální inovační projekt KVADOSu, který od Moravskoslezského kraje podporu obdržel. První se jmenuje „Optimalizace stavu skladových zásob pomocí pokročilých matematických metod“, probíhá ve spolupráci s Ostravskou univerzitou a skončí v srpnu2016.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás