Více aktualit

Letní networking Komory projektových manažerů, tentokrát na téma „Praxe v praxi“ aneb „Neboj se, ukaž se“

Možná to znáte každý z vás: nový projekt, nový zákazník a s ním i nová projektová pravidla. A vám se zdá, že se vámi zažitá pravidla a projektové šablony neustále adaptují na míru potřeb konkrétních zákazníků. V rámci networkingu, který pořádá KPM za podpory společnosti KVADOS a.s., máme pro vás připravenu mimořádnou příležitost. Budete moci objevit nejrůznější triky a šablony, které vaši kolegové již v projektech používají a můžete si tak rozšířit obzory a zjednodušit řízení projektů.

Networking bude ryze praktický a tedy i registrace bude podmíněna vaší ochotou podělit se o váš oblíbený report, šablonu nebo jiný dokument, který používáte v jakékoli fázi projektu, nebo kterým reportujete dovnitř vaší společnosti, a budete jej ochotni sdílet a odprezentovat pro ostatní.

Setkáme se 19.6.2018 v 17 hod. v sídle společnosti KVADOS a.s.

Registraci společně s názvem šablony nebo reportu, který budete připraven/a krátce odprezentovat, zašlete na níže uvedený mail.

Těším se na setkání, Pavel Kořenek (SiiT@SiiT.cz)

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás