Více aktualit

KVADOS znovu potvrdil vysokou kvalitu vnitřních procesů

V závěru roku 2014 prošel KVADOS pravidelným recertifikačním auditem pro ověření dodržování mezinárodních norem ISO. Audit provedli nezávislí experti společnosti Bureau Veritas, kteří pečlivě kontrolovali soulad vnitřních procesů s nastavenými pravidly a opětovně potvrdili, že kvalita a efektivita jsou pro nás každodenní samozřejmostí. Výsledkem je tedy prodloužení platnosti všech 6 certifikátů, konkrétně ISO 20000 (řízení kvality poskytovaných služeb IT dle metodiky ITIL), ISO 27001 (informační bezpečnost), ISO 9001 (management kvality), ISO 14001 (environmentální management), ISO 10006 (řízení projektů) a OHSAS 18001 (bezpečnost práce).

Kvalita je dlouhodobě nedílnou součástí filozofie společnosti KVADOS. První certifikáty prokazující jejich vysokou úroveň jsme získali v roce 2009 a od té doby je pravidelně obhajujeme. Stále však hledáme způsoby, jak naše činnosti ještě zlepšit a zefektivnit. „V dalším období budeme definovat novou strategii našeho úsilí o zvyšování kvality a věřím, že tento proces všichni zaměstnanci podpoří,“ říká generální ředitel společnosti KVADOS Miroslav Hampel.
 

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás