Více aktualit

KVADOS názorně představil nový nástroj pro optimální řízení skladových zásob

Během květnové konference KVADOS DAY 2015 jsme představili nový nástroj pro optimální řízení skladových zásob. Mezi účastníky vyvolal velký zájem, a proto jsme na 16. června připravili workshop s bližšími informacemi a především názornou ukázkou. Nástroj predikuje optimální zásoby, přičemž zpracovává jak historii obchodních dat, tak externí vlivy – například státní svátky, počasí nebo sezónnost. Jeho aktuálně největší přidanou hodnotou je zohlednění akcí a akčních nabídek pro zpřesnění odhadu budoucích prodejů. Zároveň pracuje s intervaly dodávek, jejich kvalitou a spolehlivostí. Předchází tak oběma mezním, nežádoucím situacím – přezásobení i vyprodání skladové zásoby.

Novinku nabízíme jako modul podnikového systému VENTUS®, ale také jako samostatné řešení s možností snadné integrace s externím ERP. Využívá dlouholeté zkušenosti KVADOSu coby výrobce komplexního ERP se zaměřením na obchodní a obchodně-výrobní společnosti. Na jejím vzniku se dále podílela i řada externích spolupracovníků a expertů s logistickou specializací. Věříme, že vhodně reaguje na aktuální poptávku po nástroji pro řízení zásobování, který přináší efektivitu, moderní technologie a metody při rozumných investičních nákladech.

Workshop se bude v následujících měsících opakovat. Chcete-li se zúčastnit, nebo dostat informace o nástroji pro optimální řízení skladových zásob již nyní, napište na e-mail business@kvados.cz.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás