Více aktualit

KVADOS nabídne dobré IT místo opavským studentům na Dni kariéry

Po březnovém veletrhu Kariéra PLUS je další akcí, během které se vysokoškoláci mohou seznámit s KVADOSem „naživo“, Den kariéry na Slezské univerzitě v Opavě. Uskuteční se 5. dubna v areálu univerzity v Hradecké ulici – konkrétně v posluchárně H3 a přilehlých prostorách. Zde se bude pohybovat nejen kvadosácký mobilní promo tým, ale v přednáškovém bloku vystoupí i naše personální ředitelka Gabriela Wojaczková.

Její téma je aktuální a pro KVADOS velmi důležité – firemní kultura. V práci totiž trávíme velkou část dne, a tak jsou nejen prostředí zaměstnavatele, ale také hodnoty, přístup a působení organizace klíčovými atributy, jež by každý uchazeč o místo měl znát a zvážit předem. Náš tým, který bude na akci po celý den, se nejen o firemní kultuře KVADOSu pobaví se všemi zájemci v rámci aktuální kampaně „Máme pro tebe dobré IT místo“. Zveme všechny, aby se o tom přesvědčili třeba právě 5. dubna v Opavě.

Více informací o Dni kariéry najdete na facebookovém profilu Slezské univerzity: facebook.com/slu.cz.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás