Více aktualit

KVADOS je partnerem konference TEDxOstrava 2015

TEDx je lokální obdoba známé jednodenní konference TED s heslem „myšlenky, které stojí za šíření“. V Ostravě se bude v sobotu 10. 10. 2015 konat podruhé, tentokrát na téma Radost. KVADOS je partnerem akce, a tak nás v Provozu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice mohou účastnici navštívit. U našeho stánku dostanou třeba speciální kvadosácký „energeťák“, aby měli dostatek energie nejen na celý program, ale také rozvoj své kariéry.

Na světě už proběhlo přes 5 000 lokálních setkání TEDx, každé se svým vlastním charakterem a náplní. Spojují je silné myšlenky a příběhy od zajímavých lidí, často držitelů Nobelových cen. A protože právě takový přístup k práci a životu je nám v KVADOSu vlastní, k akci jsme se přidali. V Ostravě s přednáškami vystoupí osobnosti jako bývalý guvernér České národní banky Zdeněk Tůma nebo Stanislav Bernard, majitel rodinného pivovaru, který jde „vlastní cestou“. Více informací najdete na tedxostrava.com.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás