Více aktualit

KVADOS DAY 2017 nás provedl světem dávných objevů i nejmodernějších inovací

Máme za sebou další úspěšný ročník konference KVADOS DAY, který jsme společně s našimi klienty prožili 25. a 26. května v kouzelném prostředí hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Letošní setkání bylo výjimečné také tím, že se neslo v duchu oslav 25. výročí založení naší společnosti. Toto téma provázelo celý program konference, během odpolední pracovní části jsme zavzpomínali i na samotné počátky KVADOSu a ohlédli se za dlouhou cestou, kterou jsme společně za tu dobu ušli. Ohlédli jsme se také za softwarovými novinkami, na kterých jsme v posledním období pracovali a představili si filozofii a úvod nových generací našich klíčových produktů. A protože nejcennější bývají zkušenosti přímo od zákazníků, poslechli jsme si několik názorů z praxe.

Večerní program navázal tématem inovací a pokroku a my jsme měli příležitost, vyzkoušet si na vlastní kůži, jak funguje nejeden fyzikální zákon. Ale především jsme strávili příjemný večer v milé společnosti, protože o tom celý KVADOS DAY je - potkat se s kolegy, obchodními partnery a přáteli a diskutovat o tématech pracovních i soukromých, pochutnat si na dobrém jídle a připít si na úspěchy v dalších plánech.

 

Prohlédněte si fotogalerii a zavzpomínejte s námi na KVADOS DAY 2017!

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás