Více aktualit

Kterak se voňavé klobásky až na stůl dostaly

Víte, že MP Krásno je společnost z Valašska, která má řeznické řemeslo v krvi již šestou generaci? Tento náš významný partner patří mezi pět největších společností v oboru. Jaký je jejich příběh úspěchu? A jak se na něm podílel KVADOS?

MP Krásno, v čele s rodinou Karla Pilčíka, zaměstnává přes 1 000 zaměstnanců a jeho obrat přesáhl minulý rok 3,2 miliardy korun. Tento gigant masného průmyslu symbolizuje spojení řeznické tradice s moderní technologií. Výrobky značky Krásno lze nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně tak na pultech specializovaných řeznictví. Společnost dodává také na slovenský a maďarský trh a stále expanduje. Do jejího masného byznysu, kromě jiného, patří i v Ostravě známý masokombinát Martinov.

Klienta jsme okouzlili produktem myAVIS® již v roce 2008, kdy začínal s prvními PDA zařízeními, jež následně vyměnil za tablety s operačníms ystémem Windows. V takovém rychloobrátkovém oboru, jako jsou maso a uzeniny, byl stěžejní požadavek na rychlost při vyřízení objednávek. Tento požadavek myAVIS® splnil na výbornou. Se softwarem myAVIS® pracuje 25 obchodních zástupců a nyní společně diskutujeme o rozvoji řešení, například o bonusovém věrnostním systému a podobně.

Tak schválně, tipnete si, kolik tun masných výrobků vyprodukuje denně MP Krásno? Možná budete překvapeni, ale je to celých 100 tun!

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás