Více aktualit

Je tady podzimní vydání newsletteru myRELEASE!

Ani jsme se nenadáli a uběhlo další čtvrtletí. Rádi bychom se s vámi proto podělili o to nejzajímavější, co se v našich kvadosích produktech událo. Je tady nové číslo newsletteru myRELEASE! Celý pracovní proces je bez nadsázky plnění úkolů. Tak proč si ho nezjednodušit? Nová generace produktu myTEAM® vychází z reálných zkušeností, které jsme postupně nasbírali u vás, našich klientů, ale také na vlastní kůži. myTEAM® zohledňuje všechny budoucí potřeby uživatelů – úkol můžete například vrátit zadavateli pro neúplnost nebo si jej uložit jako koncept a dopsat později. Ani v dalších produktech nezahálíme. IS VENTUS® si hravě poradí s evidencí zboží, u kterého se změnil obal. Pokladní systém myCASH® přesouvá většinu úkonů ze serverové části přímo do aplikace, aby byla práce ještě pohodlnější. A v našem CRM řešení myAVIS® jsme rozšířili možnosti doplnění vlastních informací o klientovi, máte tak po ruce všechny údaje, které jste o něm v průběhu obchodního vztahu získali.

To není zdaleka vše, co se v novém čísle newsletteru dozvíte. Pokud vás kterákoliv zpráva zaujme, neváhejte kontaktovat náš obchodní tým: obchod@kvados.cz.

Jako ochutnávku si můžete pustit videoupoutávku na YouTube: https://youtu.be/3qYVhg6pshg.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás