Více aktualit

Informace o podpoře produktu Microsfot SQL Server 2008 R2

Vážení obchodní partneři,

smluvně se zavazujeme podporovat poslední dvě verze externích produktů, v praxi je však podporujeme déle a ve více verzích. Mezním termínem je však ukončení podpory daného produktu ze strany výrobce, tedy v tomto případě společnosti Microsoft.
 

Aktuálně vám oznamujeme, že od 9. 7. 2019 bude ze strany společnosti Microsoft ukončena rozšířená podpora produktu Microsoft SQL Server 2008 R2.

Provozování produktů společnosti KVADOS na výrobcem nepodporovaném databázovém serveru, přináší bezpečnostní a technická rizika, která mohou vést, v konkrétních případech, až k výpadkům systému a následnému neplnění smluvně dohodnutých parametrů SLA. Tato skutečnost představuje významné technické a bezpečnostní riziko, a proto doporučujeme zahájit proces migrace na vyšší podporovanou verzi databázového produktu.

Vzhledem k datu uvedení daného produktu na trh (tedy od roku 2007), byl produkt ve vaší společnosti využíván reálně 7-10 let.

V předstihu také upozorňujeme, že od 14. 1. 2020 bude ze strany společnosti Microsoft ukončena rozšířená podpora operačního systému Microsoft Windows Server 2008 R2, což má stejný a možná ještě významnější dopad na bezpečnost a spolehlivost provozu.

Jsme tedy nuceni vás požádat o informace, jak uvedenou situaci chcete řešit a v jakém čase proběhne migrace na vyšší verzi. Jsme připraveni vám poskytnout plnou součinnost a pomoc při dodávce nových verzí produktů společnosti Microsoft. V některých případech máme možnost dodat tyto produkty za výhodnějších cenových podmínek.

Migraci bude následně potřeba pečlivě naplánovat v určitém harmonogramu, jednotlivých krocích a licencování. Prosím kontaktujte buď odpovědného obchodníka nebo náš ServiceDesk, abychom se s vámi mohli spojit a dohodnout další postup.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás