Více aktualit

Firemní magazín yourK získal další trofej, cenu České marketingové společnosti v soutěži Fénix

Oblíbený kvadosácký magazín yourK opět zabodoval u odborné veřejnosti. Po loňském ocenění za výjimečnou inovaci jsme v druhém ročníku soutěže Fénix content marketing dostali cenu České marketingové společnosti (ČMS). Plaketu s delfínem, který symbolizuje moudrost, nám předala 31. března během slavnostního večera v pražské galerii DOX přímo prezidentka ČMS Jitka Vysekalová. Potěšilo nás i její hodnocení. Podle ní má yourK kvalitně zpracovaný obsah, včetně vysoké formální úrovně. Časopisem se dobře listuje, je čtivý a odpovídá marketingové strategii KVADOSu. Také ředitelka soutěže Kateřina Borovanská již před vyhlášením v týdeníku Marketing & Media uvedla, že růst yourK osobně sleduje. A to nás samozřejmě těší!

Získané ocenění a zájem našich klientů o informace týkající se dění v KVADOSu a o našich produktech nás nejen těší, ale i zavazuje. Jsme rádi, že se nám daří nevydávat další nudný firemní časopis, ale skutečně ceněný zdroj informací, nápadů i zábavy,“ říká Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS.

Fénix content marketing hodnotí přihlášené publikace především podle kvality obsahu – výběru témat, jejich zpracování a podobně. Letos bylo přihlášeno 124 projektů, což je proti minulému roku téměř dvojnásobek. Magazín yourK v červnu oslaví páté narozeniny.
 

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás