Více aktualit

Dalším polským zákazníkem KVADOSu je společnost BZK Alco

BZK Alco je jedním z nejvýznamnějších výrobců lihovin v Polsku a je součástí významné obchodní skupiny specializující se na zpracování zemědělských produktů, do níž patří také Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra a Bioagra-olej. V návaznosti na úspěšnou implementaci systému myAVIS® ve společnostech Bakoma a Polskie Młyny se vedení BZK Alco rozhodlo jít stejnou cestou a pomocí kvadosáckého řešení pro řízení a správu vztahů se zákazníky výrazně zefektivnit práci svých obchodníků v terénu.

Každodenní úkoly více než 40 obchodních zástupců související s kontrolou prodeje a distribuce nápojů se podstatně zjednoduší. Uživatelé budou mít okamžitý přehled o realizovaných objednávkách, o promo akcích, budou moci dlouhodobě sledovat cenovou hladinu výrobků. Očekávaným přínosem bude zajištění rychlejšího obratu zboží, navýšení prodejů, a především zlepšení distribučních procesů a spolupráce s odběrateli z řad malo- i velkoobchodníků. Spuštění systému myAVIS® v rutinním provozu je naplánováno na říjen tohoto roku.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás