Více aktualit

Bakoma rozšiřuje využití kvadosáckých produktů, přidává se myAVIS NG

Po více než 10 letech úspěšné spolupráce pokračuje společnost Bakoma, největší polský výrobce mléčných produktů, v rozšiřování využití kvadosáckých řešení. Potvrzuje se tím zájem klienta o naše nové technologie. K dříve ohlášenému projektu pro obchodní zástupce, kteří budou od ledna 2017 pracovat s myAVIS® NG, se přidá i nový nástroj myAVIS® NG pro ředitele regionálních distribučních center. Využijí jej k terénnímu řízení týmů přibližně 350 obchodníků, kteří se věnují přímému prodeji „z vozu“ (takzvaný van selling). Zahájení ostrého provozu novinky je naplánováno na konec března 2017.

Sestava modulů řešení myAVIS® NG obsáhne řadu užitečných funkcí pro práci s trhem. Umožní mapovat jeho potenciál i získávání nových zákazníků. Prostřednictvím mobilních reportů poskytne komplexní a vždy aktuální přehled o trasách, naskladnění a prodejích jednotlivých vozidel. Celkově se tak řídící pracovníci dostanou přímo do terénu, tedy blíže k zákazníkům. Bakoma si od tohoto kroku slibuje další posílení pozice na domácím trhu a schopnost lépe a rychleji reagovat na požadavky klientů.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás