Více aktualit

Auditorská společnost NEXIA AP využívá řešení myTEAM

NEXIA AP, renomovaná auditorská a poradenská společnost spadající do celosvětové sítě NEXIA INTERNATIONAL, využívá v ostrém provozu řešení myTEAM®. Jeho součástí je také zcela nový modul „Vykazování činnosti na zakázky“. V něm lze evidovat hodiny odpracované konkrétními zaměstnanci na jednotlivých zakázkách. Na tyto údaje je pak samozřejmě možné nahlížet podle důležitých ukazatelů, data různě sumarizovat a porovnávat (například u víceletých zakázek).

NEXIA AP každoročně realizuje desítky auditorských a poradenských kontraktů, přičemž přesnost, bezpečnost a diskrétnost informací jsou zcela zásadní. Pro plánování prací, vyhodnocování efektivity zakázek a přínosu jednotlivých týmů do celkové ekonomiky společnosti je důležité sledovat a vyhodnocovat spotřebu času pracovníků na jednotlivých zakázkách a neproduktivních výkonech. Kromě odvodu časových výkonů na jednotlivých produktivních a neproduktivních zakázkách řešení myTEAM® zabezpečuje podporu při fakturaci a přehlednou evidenci jednotlivých zakázek.

Společnost NEXIA AP si řešení KVADOSu vybrala na základě předchozí spolupráce. Původně bylo zvažováno řešení s využitím produktu myTEAM®. Jako vhodnější se však ukázala platforma produktu myTEAM®. Pro něj byl připraven nový modul „Vykazování činnosti na zakázky“ a také „Evidence zakázek“. Obě novinky nyní mohou využít i další klienti.

Sytém pro manažerské účely poskytuje:
· analytické výstupy (reporty) pro vykazování produktivního i neproduktivního času (výkonů) jednotlivců, týmů a divizí,
· upozorňuje u zakázek na termíny fakturací, etapy a milníky při realizaci,
· automatizuje výkaznictví a srovnává skutečný stav spotřebovaného času s plánovaným.

Pro ochranu dat jsou zde k dispozici pokročilé bezpečnostní nástroje.

Získejte další informace o produktech myTEAM®myWORK®.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás