Více aktualit

ATALIAN CZ je novým uživatelem myFABER

KVADOS implementoval a nasadil do ostrého provozu pro společnost ATALIAN CZ informační systém myFABER®. ATALIAN CZ poskytuje komplexní služby související se správou a údržbou objektů. Řešení nejprve od listopadu 2014 prošlo zkušebním provozem v divizi pro technickou správu budov. Pilotní provoz zahrnoval šest terénních techniků a dva dispečery. Na základě úspěšného vyhodnocení zkušebního režimu bylo vedením klienta rozhodnuto o rozšíření projektu na celkový počet 50 mobilních pracovníků a šest dispečerů v centrále. Produkt myFABER® bude dále využíván k efektivnímu řízení provozu a technické správy budov a také pro revize a kontroly zařízení.

Řešení je implementováno v rozsahu modulu Workforce management pro potřeby centrálního dispečinku a mobilní aplikace myFABER® pro pracovníky v terénu. Ti mají k dispozici aktuální zakázky s popisem jednotlivých požadovaných výkonů včetně příslušné dokumentace, souvisejících pokynů a kontaktních údajů na kompetentní osobu daného objektu. Přímo v terénu zaznamenávají technici stav a popis řešení, mohou doplnit fotografie nebo skenovat pracovní listy. Evidují jednotlivé výkony, spotřebu materiálu a cestovní náklady v rámci pracovního výkazu. Takto pořízená data jsou centralizována automatickými přenosy, dále procesně využívána v centrální části a jsou také k dispozici pro následné manažerské vyhodnocování (OLAP datové kostky).

myFABER® přináší společnosti ATALIAN CZ významnou optimalizaci každodenních procesů a úsporu času. Díky pořizování dat v reálném čase, v místě výkonu, s využitím mobilního zařízení a přenosu dat do primárního podnikového systému odpadlo předešlé vkládání informací pracovníky údržby až po návratu z terénu do kanceláře. Tím se snížila chybovost i spotřeba času nutného na administrativu.

Mobilní aplikace myFABER® je provozována na smartphonech Alcatel Onetouch Hero a Samsung Galaxy S4 Mini. Serverová část je hostována v datovém centru myDATACENTER™ společnosti KVADOS.
 

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás