Více aktualit

Více

12.6.2019
Implementace myCASH na dalších prodejnách

Za poslední půlrok jsme implementovali myCASH® do dalších prodejen našich stávajících klientů. Novou pobočku otevřela společnost AMERIGO v OC Olympia Plzeň. Využívají nyní také mobilní kasu, se kterou mohou přejíždět mezi prodejnami. Řešení myCASH® se objevilo na nové pobočce společnosti VELTA Free Shop, která byla otevřena v Rožanech. Nejvíce prodejen ale otevřela společnost VETRO-PLUS, a to dohromady 10 nových prodejen ve třech státech.

 

 

Více

6.6.2019
Školili jsme novinky v produktu VENTUS Ekonomika

Pro naše klienty jsme uspořádali školení týkající se novinek v produktu VENTUS® Ekonomika a legislativních změn. Povídali jsme si o užitečných funkcích pro zjednodušení práce ekonomů a účetních. Účastníky ale nejvíce zaujala oblast změn v účtování karetních transakcí, dárkových poukázek či možnost měnit práva v dokladech pro „superuživatele“.


Setkání se odehrálo v designově vyšperkovaném prostředí destilérky R. Jelínka. Školení jsme zakončili velmi zajímavou exkurzí, během kterého nás doprovázela paní Matějčná (ředitelka pro ekonomiku, logistiku a IT). Žasli jsme nad její odbornými znalostmi výrobních technologií, historickém přehledu továrny a především, jak lze pocítit, že pro zaměstnance R. Jelínka to není jen práce, nýbrž koníček.

 

 

 

Více

4.6.2019
Zahájili jsme vstupní analýzu pro slovenské nakladatelství a velkoobchod IKAR

Zahájili jsme vstupní analýzu řešení mySTOCK® a VENTUS® pro slovenské nakladatelství a velkoobchod IKAR. Po detailní konzultaci s vedením společnosti a prohlídce skladu navrhneme řešení pro komunikaci s linkou a kardexy.

Vydavatelský dům vznikl v roce 1990. Dnes najdete v jejich nabídce pestrý žánrový výběr knih pro všechny věkové kategorie: romány, romance, thrillery, sbírky básní, pohádky, kuchařské knihy, encyklopedie, hobby literaturu pro muže i ženy a jiné. Za období od vzniku a působení vydalo nakladatelství přes 5 400 titulů domácích i zahraničních autorů. Aktivity postupně rozšířili na čtenářský Media klub a na velkoobchodní činnost, kterou neustále modernizují, zdokonalují a rozšiřují portfolio distribuovaných knih.

 

 

Více

24.5.2019
Vyhráli jsme výběrové řízení společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Jsme hrdí na to, že můžeme v našem portfoliu přivítat dalšího významného českého klienta, tentokrát výrobce nejjemnější tradiční lihoviny a hořkých likérů. Společnost STOCK Plzeň-Božkov dodává na trh více než 40 produktů, mezi které se řadí například známé značky jako Fernet Stock, vodka Amundsen či rum Božkov Tuzemský. Celkem 250 obchodníků bude využívat mobilní řešení myAVIS® jak na území České, tak Slovenské republiky. Hlavním požadavkem bylo sjednocení CRM, v tuto chvíli totiž každé oddělení využívá jiný systém. Kromě standardní implementace realizujeme i speciální požadavky jako nové okno aplikace kontroly skladu, přidání dlaždicového zobrazení do kontroly distribuce a vytvoření lokálních listingů přímo v rámci aplikace. Spolupráce je rozšířena také o implementaci B2B portálu.

 

 

Více

22.5.2019
Nové vydání yourK představuje křišťálovou kouli 4.0

Snem každé obchodní společnosti je najít průsečík mezi poptávkou a nabídkou a držet zásoby v přesné výši poptávky zákazníků. Kdyby nákupčí viděli do budoucnosti, tak by mohli snadno předpovídat, po čem zákazníci zrovna zatouží, a předem se zásobit. Obrovský potenciál v sobě skrývají neuronové sítě, které se snažíme využít také v našich produktech.

Tradičně ale nezůstaneme jen u témat technických, a to například v rubrikách věnovaných gastronomii nebo krásným autům. Chybět nebudou ani aktuální zprávy ze světa našich nových i dlouhodobých klientů.

Pojďme společně nahlédnout do budoucnosti IT technologií!

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Více

16.5.2019
Marketingový průzkum

Vzhledem k tomu, že se neustále snažíme zlepšovat nejen naše produkty, služby, ale i přístup k vám všem, našim klientům, dovolte, abychom vás požádali o zodpovězení ankety týkající se naší marketingové komunikace. Průzkum naleznete pod odkazem https://www.survio.com/survey/d/C8V1U3Y8U2T3C9G6W.

Děkujeme,
Váš kvadosí marketing

 

« zobrazit předchozí | 1 až 10 z celkem 162 |


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás