Novinky 2014

Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

Magazín yourK znovu získal 24. dubna 2014 ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED. Udělila mu jej porota odborné soutěže Zlatý středník 2013 v rámci kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny, a to během slavnostního vyhlášení v pražských prostorách Autoklubu České republiky. Stejného výsledku dosáhl yourK také vloni. Soutěž hodnotí již 12 let nejzajímavější, nejatraktivnější a nejefektivnější tuzemská firemní periodika.

Zlatý středník potvrdil, že má yourK vysoce nastavenou laťku kvality a je schopen ji trvale držet. Letošní ročník přinesl do naší kategorie nové účastníky a také nového vítěze, což znamená i nová měřítka. Máme radost, že přes vyšší nároky držíme krok s renomovanými pražskými agenturami a jsme schopni našim čtenářům pravidelně předkládat neméně kvalitní periodikum,“ říká Jiří Vaculík, PR Manager KVADOS, a.s.

Vítězem kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny se letos stal magazín Das Auto. Magazín společnosti Porsche Česká republika s.r.o., pro kterou ho připravuje agentura Boomerang Publishing s.r.o. Překonal i dlouholetého lídra, časopis Vlastní cestou Rodinného pivovaru BERNARD a.s.

Další číslo magazínu yourK vyjde 15. května 2014 při příležitosti konference KVADOS DAY 2014.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás