Novinky 2014

Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům

Zimní číslo 2013/2014 magazínu yourK je od 26. února 2014 distribuováno významným klientům a partnerům společnosti KVADOS, a.s. Hlavní téma míří do maloobchodů. Rubrika Klíč osvětlí, jak ovlivnit jejich atmosféru, zpříjemnit personálu práci a zefektivnit ji i procesy v prodejně.

Výrobní ředitel Jiří Vidlář se ve Vizi ohlédl za pěti lety, po něž je KVADOS certifikován podle mezinárodních norem ISO. Flashback bere čtenáře do historie hlouběji, zavzpomínají na dnes již téměř zapomenuté diskety.

Technologickou inovaci popisuje Autogram. V ERP systému VENTUS® a WMS řešení mySTOCK™ přibyla podpora elektronické komunikace s dalšími třemi specializovanými dopravci – GLS, DPD a DACHSER.

Fotografické Leporelo provází nizozemským Leidenem. Zastávka upozorňuje na beskydský hotel Horal v resortu Valachy. Know-how představuje produktové manažery, kteří dbají o rozvoj všech kvadosáckých řešení.

Především o komunikaci mezi lidmi je v rubrice Vášeň rozhovor se Štěpánem Janíkem ze společnosti DITIPO, a.s., manažerem oddělení podpory a specialistou na firemní informační systémy i IT problematiku. Jeho hádanku lze luštit do 31. 3. 2014. Osmá správná odpověď došlá na e-mail yourk@kvados.cz svému odesílateli zajistí výtečné Pineau des Charentes Guerbe Blanc Extra Vieux.

Magazín yourK vydává KVADOS, a.s., pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník 2012 prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, v únoru 2014 byl v soutěži Fénix content marketing 2013 oceněn za inovaci.

Zimní číslo časopisu yourK najdete zde: Magazín yourK

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás