Novinky 2014

Ženy se v IT neztratí

Že IT není oborem jen pro muže, dokládá kvadosácký workshop Ženy v IT. Připravili jsme jej v rámci programu Pojďte s námi růst a jeho cílem je překonat bariéry, které mívají dívky i ženy spojené s informačními technologiemi. Jeho součástí je také rozvoj rovných příležitostí obou pohlaví. Workshop je určen především středoškolákům a jejich pedagogům. Účastníci se dozvědí nejen o KVADOSu a jeho zaměstnancích, ale především o postavení žen v něm. A rovněž o dalších možnostech uplatnění žen v IT.

Akce se zatím konala dvakrát. První termín přilákal na ostravském veletrhu fiktivních firem učitele, studentky a studenty z celé České republiky a Slovenska. Druhé setkání proběhlo v červnu na půdě Obchodní akademie a Vyšší odborné školy sociální v Ostravě-Mariánských Horách. O konkrétní zkušenosti ze své profese, z náplně práce i pozice ve společnosti se podělila programátorka Jana Kozáková.

Projekt Pojďte s námi růst, registrační číslo CZ.1.04/1.1.02/94.00238, je podporován z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost Evropské unie. Školy, které by měly o uspořádání workshopu ve svých prostorách zájem, mohou kontaktovat personální ředitelku KVADOSu Gabrielu Wojaczkovou, a to na e-mailu wojaczkova@kvados.cz nebo telefonicky na 596 126 210.

Projekt ESFČR

Evropský rok aktivního stárnutí 2012

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás