Novinky 2014

Vyhlášení veřejné zakázky na vzdělávání

KVADOS, a.s., dlouhodobě investuje do vzdělávání svých zaměstnanců. V následujícím období bude tento trend pokračovat s podporou evropských fondů v rámci programu Pojďte s námi růst. Za tímto účelem vyhlašuje společnost veřejnou zakázku na Vzdělávání v oblasti měkkých dovedností, jazykového vzdělávání a školení rovných příležitostí.

Nabídky splňující podmínky zadávací dokumentace je možné podávat do 5.9.2014 přímo v provozovně společnosti KVADOS, a.s., na adrese Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory. Veškeré informace o veřejné zakázce jsou dostupné na webu Evropského sociálního fondu v České republice pod odkazem Odborné vzdělávání společnosti Kvados, a.s.

Toto odborné vzdělávání je součástí programu Pojďte s námi růst, registrační číslo CZ.1.04/1.1.02/94.00238, který je podpořen z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Projekt ESFČR

Evropský rok aktivního stárnutí 2012

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás