Novinky 2014

Učitel národů odměnil soutěžící s yourK

Správná odpověď na hádanku Štěpána Janíka, kterou pokládal čtenářům magazínu yourK v čísle zima 2013–2014, zněla Jan Amos Komenský. Učitele národů odhalil ve vyprávění manažera oddělení podpory a specialisty informačních systémů v DITIPO, a.s., Vladimír Drápalík, manažer IT pro Českou a Slovenskou republiku skupiny Pribina – TPK. Za správnou odpověď doručenou jako 8. v pořadí získal od společnosti KVADOS, a.s., láhev delikátního Pineau des Charentes Guerbe Blanc Extra Vieux.

Magazín yourK vydává KVADOS, a.s., pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník 2012 prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, v únoru 2014 byl v soutěži Fénix content marketing 2013 oceněn za výjimečnou inovaci. Další číslo vyjde 15. května, v den zahájení konference KVADOS DAY 2014.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás