Novinky 2014

Potvrzeno! KVADOS patří k nejvíce inovačním firmám v regionu

KVADOS znovu boduje u odborné veřejnosti. Tentokrát jsme získali druhé místo v soutěži Inovační firma Moravskoslezského kraje 2014, v kategorii malý a střední podnik. Ocenění nám zajistila letošní novinka – revoluční mobilní informační systém myAVIS® NG. Soutěž vyhlašuje pravidelně Moravskoslezský kraj a organizuje ji Agentura pro regionální rozvoj za podpory CzechInvestu. Slavnostní vyhlášení letošního druhého ročníku se konalo 4. listopadu na Slezskoostravském hradě.

myAVIS® NG představuje komplexní řešení CRM pro správu a řízení obchodních, marketingových a distribučních činností s podporou práce v terénu pro efektivní a pohodlnou práci na tabletech s operačním systémem Android.

Kvadosácké řešení obstálo mezi 29 přihlášenými projekty, jejichž zaměření bylo velmi rozdílné. Kromě softwarových produktů soutěžily projekty inovací výrobních technologií, provozu budov, ekologie i medicíny. Zúčastnit klání se mohly inovace výrobků, technologií a služeb, které byly umístěny na trh v předcházejících třech letech. Soutěž je součástí programu RIS – Regionální inovační strategie Moravskoslezského kraje.

Inovační firma Moravskoslezského kraje 2014

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás