Novinky 2014

myAVIS NG se představil v Praze

Nová generace řešení pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky se v podobě produktu myAVIS® NG (New Generation) představila 24. června 2014 na neformálním podvečerním setkání v Praze. Akce pořádaná ve spolupráci s ppm factum a.s. pod názvem KVADOS & ppm Innovation & Cognac Event hostila v cognac & wine baru U staré studny na dvě desítky čelných představitelů předních obchodních společností působících v České republice.

Řešení myAVIS® NG společnosti KVADOS, a.s., představil její generální ředitel Miroslav Hampel. Dále vystoupil Pavel Říha, výkonný ředitel společnosti ppm factum a.s., který prezentoval nástroj ppm shelf track. Také ten je postaven na technologii myAVIS® s operačním systémem Android a slouží k řízení týmů merchandiserů.

Obě prezentovaná řešení získala od přítomných účastníků velmi pozitivní zpětnou vazbu a příslib nových implementačních projektů v nejbližší době. Příjemnou atmosféru akce podpořila ochutnávka špičkových destilátů a vín z Francie. Řízenou degustaci vedla Tereza Křivinková, první a jediná profesionální koňaková sommelierka ve střední Evropě a držitelka titulu Cognac Educator udělovaného francouzským úřadem Bureau National Interprofessionnel du Cognac.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás