Novinky 2014

myAVIS NG je nasazen do ostrého provozu u prvního klienta, společnosti LEVEL

Nejnovější řešení KVADOS, myAVIS® NG pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky, je od 7. července 2014 postupně nasazováno do ostrého provozu u jednotlivých obchodních zástupců prvního zákazníka. Řešení si vybrala společnost LEVEL jako náhradu stávajícího mobilního systému od firmy Sunnysoft. LEVEL využije myAVIS® NG v obou svých divizích. Divize „Nápojová ambulance“ zajišťuje občerstvení ve firmách, „LEVEL sport“ je velkoobchodem s nabídkou sportovních značek KJUS, POC, REDA – Rewoolution a DKB.

Distribuční systém LEVELu je založen na osobní péči o každého zákazníka. Nové řešení myAVIS® NG využívá 10 obchodníků v terénu a 2 zaměstnanci centrály společnosti. Systém podporuje obchodní a servisní procesy při distribuci nápojových automatů včetně náhradních dílů, úplného sortimentu nápojů a zmíněného sportovního oblečení.

Společnost LEVEL se po celou dobu realizace na projektu aktivně podílela. Konzultace a pracovní setkání v týdenních cyklech se příznivě projevily na průběžném testování, což spolu s nadšením a výjimečným nasazením zapojených pracovníků umožnilo předat řešení myAVIS® NG jako celek prvnímu zákazníkovi již letos. Původně se přitom počítalo až s rokem 2015.

myAVIS® NG představuje revoluční řešení z pohledu využívaných technologií i procesů. Jedná se o graficky přehlednou a přívětivou aplikaci vyvinutou specificky pro počítačové tablety na platformě Android, pro něž přináší vlastní definici standardů vzhledu a ovládání. Procesně pak dokáže proměnit řadové obchodní zástupce ve výkonné obchodníky, a to díky sadě vyspělých nástrojů, jako jsou například průvodci obchodními aktivitami.

V projektu pro klienta LEVEL byly navíc některé procesy upraveny, protože zaměstnanci společnosti vedle běžné práce obchodníků vykonávají také rutinní servisní úkony provozovaných automatů s občerstvením. Paralelně probíhají práce na 2. etapě projektu, která významně rozšíří počet nasazených a využívaných modulů, například o plnohodnotný modul Správa zařízení a servis.

Řešení myAVIS® NG je postaveno na mnohaletých zkušenostech společnosti KVADOS s mobilními informačními systémy a rychle se rozvíjí. Další moduly a funkce přinášejí nové možnosti a budou rozvíjeny s vazbou na zkušenosti a požadavky jednotlivých zákazníků, u nichž bude aplikace nasazována. Uvedení verze NG vzbudilo velký zájem jak u stávajících klientů řešení myAVIS® SFA, tak i potenciálních nových zákazníků, kteří se s myAVIS® NG seznámili prostřednictvím nedávných akcí KVADOS DAY 2014 a KVADOS & ppm Innovation & Cognac Event.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás