Novinky 2014

Magazín yourK získal v odborné soutěži Fénix ocenění za výjimečnou inovaci

Magazín yourK získal 13. února 2013 v odborné soutěži Fénix content marketing 2013 Zvláštní ocenění za výjimečnou inovaci. Porota u kvadosáckého časopisu vyzdvihla především kvalitativní posun, který yourK doznal od svého vzniku před čtyřmi lety, ucelenou obsahovou koncepci, jasné zaměření, netradiční zpracování témat a provázanost s grafikou titulní strany. Všimla si také nadšení tvůrců a schopnosti vydávat plně profesionální médium, které je zpracováno interně v malém týmu a bez spolupráce se specializovanou agenturou. Slavnostní vyhlášení proběhlo v Praze v klubu Jazz Dock.

„Fénix za inovaci je pro nás nejen velkým úspěchem a motivací pro další práci. Odráží také schopnost komunikovat s klienty a obchodními partnery tak, jak vyvíjíme a vyrábíme naše řešení a služby. Inovace je pro KVADOS jednou z klíčových hodnot a jsem rád, že ji i nezávislá porota vnímá jako nedílnou součást společnosti i v procesech mimo jádro jejího podnikání,“ říká Jiří Vaculík, PR manažer a zároveň šéfredaktor yourK.

Ocenění je o to významnější, že bylo uděleno napříč všemi kategoriemi, kde bojovalo téměř sedm desítek publikací s celkem 7 000 stranami a zároveň byl yourK poměřován se všemi cca 500 publikacemi komerčního, státního i neziskového sektoru, které v ČR vycházejí.

Přestože jde o první ročník soutěže, členy poroty byli nejzkušenější profesionálové tuzemského mediálního a komunikačního trhu. Fénix content marketing se snaží nastavit kvalitativní laťku v části marketingového mixu, kterou řada firem dosud částečně nebo zcela přehlížela. Vedle tištěných periodických i jednorázových publikací byly hodnoceny i webové stránky či komunikace na sociálních sítích.

Jednou z doprovodných akcí je výstava toho nejlepšího z českého obsahového marketingu. Pod názvem Nikdy bez obsahu, content marketing ji mohou návštěvníci bezplatně navštívit v pražském Era světě. Mezi exponáty je i magazín yourK.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás