Novinky 2014

KVADOS vyvíjí novou generaci řešení myAVIS

KVADOS, a.s., intenzivně pracuje na projektu Vývoj nové generace produktu myAVIS NG. Výsledkem bude zcela nové řešení myAVIS® NG specificky připravené pro počítačové tablety s operačním systémem Android. Hlavními inovacemi oproti stávajícímu produktu myAVIS® SFA pro mobilní platformu Windows jsou například způsob ovládání, přístup k údajům nebo grafické prostředí. V něm se maximum údajů zobrazuje názorně formou grafů, tabulek, obrázků a videosekvencí. První výstupy myAVIS® NG představili kvadosáčtí specialisté účastníkům konference KVADOS DAY 2014. Ta se uskutečnila 15.–16. května v hotelu Vista v Dolní Moravě.

Projekt Vývoj nové generace produktu myAVIS NG, č. 2.2 ITS03/654, je podpořen z prostředků Evropské unie, a to z programu ICT a strategické služby – Výzva III agentury CzechInvest. Potrvá až do 30. června 2015 a postupně umožní vytvoření 5 nových pracovních míst. Již v průběhu realizace však bude prototyp řešení myAVIS® NG nasazen u prvního klienta.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás