Novinky 2014

KVADOS pokračuje v odborném vzdělávání zaměstnanců

KVADOS, a.s., dlouhodobě investuje do vzdělávání svých zaměstnanců. V následujícím období bude tento trend pokračovat s podporou evropských fondů v rámci programu Pojďte s námi růst, a to v oblastech IT dovedností, projektového řízení v IT, měkkých dovedností, jazykového vzdělávání a školení rovných příležitostí. Za tímto účelem vyhlásila společnost veřejnou zakázku v souhrnné hodnotě téměř jednoho a čtvrt milionu korun (bez DPH).

Všechna školení a kurzy se uskuteční přímo v Ostravě, a to v období od letošního června do dubna 2015. Nabídky splňující podmínky zadávací dokumentace je možné podávat do 23. května 2014 do 12.00 přímo v provozovně společnosti KVADOS, a.s., na adrese Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory. Veškeré informace o veřejné zakázce jsou dostupné na webu Evropského sociálního fondu v České republice pod odkazem Odborné vzdělávání společnosti Kvados, a.s..

Toto odborné vzdělávání je součástí programu Pojďte s námi růst, registrační číslo CZ.1.04/1.1.02/94.00238, který je podpořen z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Projekt ESFČR

Evropský rok aktivního stárnutí 2012

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás