Novinky 2014

KVADOS podporuje mladé lidi v osobním rozvoji

BeEager, volně přeloženo „buď dravý“, je projekt pro české a slovenské studenty i absolventy středních a vysokých škol. Zapojil se do něj také KVADOS, a to prostřednictvím své personální ředitelky Gabriely Wojaczkové. Podtitulem „Co tě ve škole nenaučí“ projekt upozorňuje, že teoretický svět školních lavic a poslucháren často není dostatečně propojen s praxí. Mladí lidé ve věku 18–30 let proto na startu kariéry často očekávají něco jiného, než s čím se pak setkají. Účastníci kurzu tak získávají výhodu, jelikož od úspěšných podnikatelů a renomovaných firem dostávají cenné rady i osobní zpětnou vazbu.

„V rámci kvadosáckých aktivit pomáháme a radíme mladým lidem při rozjezdu jejich kariéry, například poradenstvím a spoluprací se školami nejen v odborné oblasti, ale i v marketingu nebo personalistiky. Účastníkům BeEageru jsem mohla dát tipy, jak se připravit na práci, jaká jsou očekávání v reálné firmě, jak se připravit na pohovor, napsat dobrý životopis a motivační dopis. Zajímalo je také, jak ve skutečnosti funguje výběr nových zaměstnanců,“ říká G. Wojaczková.

Kurz BeEager je rozdělen na 2 části. Nejprve probíhá třídenní „BeEager Camp“ na horské chatě na Valašsku ve společnosti 3 mentorů – odborníků. Desítka vybraných účastníků má šanci si „osahat“ pozici zaměstnance, živnostníka na volné noze i podnikatele s vlastní firmou. Určí si tak pro svou kariéru cestu, která je oslovila nejvíce. Ve spolupráci s mentory účastníci odhalují své osobnostní přednosti a nacházejí inspiraci, jak je nejlépe prodat na trhu práce nebo vytěžit v podnikání. S odstupem času následuje „Bigger Day“, kde absolventi své utříděné a rozpracované nápady prezentují k oponentuře mentorům. Zároveň jsou s mentory trvale v kontaktu přes sociální sítě a mohou svou kariéru posouvat dál.

Velký rozhovor s Gabrielou Wojaczkovou najdete na webu BeEager.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás