Novinky 2014

KVADOS opět zaujal mladé IT talenty na Kariéře PLUS

Společnost KVADOS, a.s., znovu byla vyhledávaným vystavovatelem na veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Ten se uskutečnil 11. března 2014 na již tradičním místě – v Nové aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Akce je s více než stovkou vystavovatelů největší svého druhu v Moravskoslezském kraji a proběhla už posedmé. Na stánek KVADOS, a.s., mířili tentokrát nejen studenti a absolventi hledající trvalé zaměstnání, ale i uchazeči o různé formy stáží. Personální dotazník vyplnily čtyři desítky zájemců, kteří by se rádi stali novými kvadosáky.

„Trend, že už během školy mají studenti zájem pracovat na své kariéře a odborné praxi, vnímám pozitivně. Akci beru jako přínosnou. Jednak získáváme kontakty na uchazeče o práci, se kterými se hned můžeme setkat u pohovoru. Zároveň studenti dostávají povědomí o tom, co jim může KVADOS jako firma nabídnout, kdo jsme,“ říká personální ředitelka Gabriela Wojaczková.

Na akci byl letos přítomný také mobilní promo tým, kteří již někteří návštěvníci znali z podzimní konference Barcamp Ostrava. Také od něj mohli získat zájemci všechny důležité informace o KVADOS, a.s., a přímý kontakt. Řada uchazečů také oslovila společnost po skončení veletrhu elektronicky – jak e-mailem, tak prostřednictvím sítě LinkedIn.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás