Novinky 2014

KVADOS obhájil i pro další období status „zlatého“ partnera Microsoftu

Společnost KVADOS obhájila na další období status Microsoft Gold Certified Partner v nejprestižnější kompetenci Gold Application Development (Vývoj aplikací). Ta dokládá, že KVADOS disponuje vyškolenými a certifikovanými vývojáři, techniky a dalšími specialisty pro nejmodernější vývojové technologie a produkty Microsoftu. Udělený titul je nutné každoročně obhájit v náročném recertifikačním procesu s řadou podmínek. Mezi ně patří tým kompetentních specialistů či dodržování standardů při vývoji produktů podle metodiky a doporučení Microsoftu. Neméně důležité jsou reference zákazníků ověřované v mezinárodním průzkumu spokojenosti.

Pro KVADOS je klíčovou motivací pro trvalé udržování nejvyšší úrovně partnerství přístup pracovníků z oddělení výzkumu k nejnovějším technologiím Microsoftu ještě dlouho před jejich uvedením na trh. To umožňuje produkty KVADOSu přizpůsobovat moderním trendům a dalším navázaným technologiím.

Obhájený status Microsoft Gold Certified Partner je pro nás a především naše klienty a partnery důkazem, že přes měnící se podmínky trhu i technologie jsme kompetentní kontinuálně dodávat našim zákazníkům špičková řešení. Právě kontinuita a inovace jsou přitom pro KVADOS jedny z nejdůležitějších hodnot,“ říká Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS.

Stejně jako v předchozím období KVADOS dále obhájil kompetenci Mobility (Mobilita) v úrovni Silver. Obě certifikované kompetence mají mezinárodní platnost.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás