Novinky 2014

KVADOS je evropským partnerem Deutsche Telekomu pro platformu M2M

KVADOS se nově stal evropským partnerem Deutsche Telekomu pro komunikační platformu M2M (Machine to Machine). S řešeními myAVIS® a myFABER® jsme splnili přísná hodnoticí kritéria a podílíme se na tomto programu od jeho zahájení v říjnu tohoto roku. Deutsche Telekom do něj vybral z 5 zemí pouhých 15 společností a jejich 34 produktů. Ta představují v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku a Nizozemí špičková řešení pro oblast mobilit. Mezi kritéria pro přijetí do evropského programu patří prokázání schopností spolehlivě obsluhovat mezinárodní zákazníky.

Platforma M2M slouží ke komunikaci mezi přístroji navzájem, například pomocí datových nebo hlasových přenosů či SMS. Významně se tak využívá i u mobilních informačních systémů, které přenášejí data mezi přístroji v terénu a v centrále. Protože důležitost tohoto segmentu roste, vytvořil Deustche Telekom jako přední evropský poskytovatel speciální M2M partnerský program, ve kterém zaručuje kvalitu a přidanou hodnotu zahrnutých řešení, stejně jako profesionální spolupráci s jejich producenty. Začlenění řešení do tohoto programu je výraznou garancí pro potenciální koncové zákazníky při jejich rozhodování. Partneři těží z rozšířené podpory Deustche Telekomu, což je v konečném důsledku další výhoda pro klienty.

Do evropského programu jsou zapojeni pouze poskytovatelé řešení, kteří se již dlouhodobě osvědčili v lokálních programech.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás