Novinky 2014

KVADOS dokončil projekt výzkumu na nových mobilních platformách

Společnost KVADOS, a.s., dokončila dvouletý projekt Výzkum na nových mobilních platformách. Jeho cílem bylo vytvořit modulární systém, který lze dlouhodobě podporovat a rozvíjet souběžně na více mobilních platformách a zároveň velmi pružně reagovat na požadavky zákazníků, a to bez ohledu na rychle se měnící a tříštící se technologickou bázi operačních systémů a hardwaru. Pro splnění cíle bylo vytvořeno nových 7 pracovních míst – 4 programátorské pozice, 2 pro testery a 1 pro softwarového architekta.

Projekt Výzkum na nových mobilních platformách, č. 2.2 ITS03/383, byl podpořen z prostředků Evropské unie, konkrétně v rámci programu ICT v podnicích – Výzva III agentury CzechInvest. Jeho úspěšné dokončení znamená pro klienty KVADOS, a.s., další přidanou hodnotu k dodávaným řešením při snížení implementačních nákladů. Kromě toho se společnosti otevírají i nové tržní příležitosti.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás