Novinky 2014

Jsme mezi Vizionáři 2014

Po získání regionálního ocenění za inovaci pro myAVIS® NG v KVADOSu věříme, že má naše letošní novinka šanci stejně dobře obstát i na celorepublikové úrovni. Proto jsme revoluční mobilní informační systém myAVIS® NG přihlásili do soutěže Vizionáři 2014. Tu už počtvrté pořádá sdružení CzechInno s cílem najít a představit konkrétní tuzemské vizionáře – autory inovačních produktů, kteří dokáží reagovat na měnící se trh a jeho potřeby. Účastníky soutěže proto mohou být pouze firmy, jejichž majoritními vlastníky jsou české subjekty.

Vítěze bude z přihlášených projektů vybírat odborná porota v následujících dnech. Zástupci CzechInvestu, České exportní banky, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Asociace výzkumných organizací, Českého vysokého učení technického v Praze a dalších významných organizací se zaměří na hodnocení, zda nápady vytvářejí zcela nový byznys, nový způsob využití objevu či vynálezu, nový model trhu, případně úspěšně využívají v inovačním procesu dotační prostředky. Vyhlášení proběhne 4. prosince 2014 v rámci týdenního veletrhu, konference a výstavy INOVACE 2014. Další informace jsou dostupné na www.vizionari2014.cz.

myAVIS® NG je komplexním řešením CRM pro správu a řízení obchodních, marketingových a distribučních činností s podporou práce v terénu. Uživatelům zajišťuje efektivní a pohodlnou práci na počítačových tabletech s operačním systémem Android.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás