Novinky 2014

Jarní yourK informuje o technologické revoluci

Jarní číslo magazínu yourK, které vyšlo při příležitosti právě probíhající konference KVADOS DAY 2014, je z větší části pojato jako speciální vydání. Čtenářům dává mezi prvními možnost seznámit se s naprostou novinkou mezi kvadosáckými produkty – řešením myAVIS® NG (New Generation). Nová generace mobilního informačního systému myAVIS® pro řízení obchodních procesů v terénu je zároveň komplexním nástrojem pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Nejen tím je však myAVIS® NG revoluční.

Hlavním rysům a nejdůležitějším vlastnostem je věnována rubrika Klíč. O myAVIS® NG dále informuje Autogram, hovoří o něm generální ředitel Miroslav Hampel ve Vizi a tematicky navazují také Flashback a Focus.

Know-how představuje projektový tým, který pro společnost TRAVEL FREE připravil řešení myTEAM™. Proč si s sebou na výlet do Skalistých hor vzít pepřový sprej, prozradí cestovatelské Leporelo.

Kdo si raději dopřeje pohodu někde poblíž, může soutěžit o víkendový pobyt v hotelu Port u Máchova jezera. Na co se těšit, zjistí čtenáři v Zastávce. Pokud poté ve Vášni poznají, který sport učaroval rodině Jiřího Skopala, provozního ředitele společnosti NUTREND D.S., a.s., a pošlou správnou odpověď na e-mail yourk@kvados.cz, mají šanci vyhrát. Voucher obdrží odesílatel 15. správné odpovědi doručené do 30. června 2014.

yourK vydává KVADOS, a.s., pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, které letos obhájil. Nadto byl magazín v únoru 2014 oceněn za výjimečnou inovaci v soutěži Fénix content marketing 2013.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás