Novinky 2014

Co je lepší než perpetuum mobile, zjistíte v yourK pro léto & podzim

Nové číslo magazínu yourK pro léto & podzim vyšlo 20. října a zavede vás do kvadosáckého prostředí. V hlavní rubrice Klíč vám totiž přiblížíme historii i současnost oddělení služeb, které pečuje o všechna naše řešení a o některá dokonce nepřetržitě. Dbá tak o to, že se váš byznys stejně jako perpetuum mobile nikdy nezastaví.

V Autogramu představujeme zajímavou novinku – napojení myTEAM™ na datové schránky. S Flashbackem se naopak ohlížíme za vůbec prvním smartphonem. To v In se můžete inspirovat přístrojem, který spojuje současnost i budoucnost mobilit v podnikovém využití – Intermec CN51 totiž podporuje platformu Windows Embedded i Android.

V Know-how se seznámíte s týmem mezinárodního projektu L’Oréal. Zastávka Vás zavede do hotelu, kde se v květnu 2015 uskuteční další ročník konference KVADOS DAY. Na ten letošní můžete zavzpomínat s Focusem.

V rubrice Vášeň hovoří Andrea Ruprichová o Rehabilitačním ústavu Hrabyně s detašovaným pracovištěm v Chuchelné. Jak se tato zařízení proměnila a proč patří na absolutní špičku ve svém oboru, je první částí rozhovoru. Tou druhou je hádanka. Pokud odhalíte, které místo stojí za výlet, a pošlete nám do 30. listopadu správnou odpověď jako sedmou v pořadí na e-mail yourk@kvados.cz, získáte na oslavu láhev šampaňského Autréau Réserve Grand Cru. Více o odměně prozradíme v Apetýtu.

Magazín yourK vydáváme pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, které letos obhájil. Nadto byl magazín v únoru 2014 oceněn za výjimečnou inovaci v soutěži Fénix content marketing 2013.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás