25 years of innovation


Aktuality společnosti

13.7.2017
Z magazínu yourK - Steakové nebe v Bernie´s

V prvním gurmánském koutku magazínu yourK vás generální ředitel KVADOSu Miroslav Hampel zavede na steaky do nedávno otevřeného ostravského grilu a vinárny Bernie´s. Dozvíte se, v čem spočívá záruka úspěchu přípravy křehkého, lahodného steaku i na jaké druhy masa se zde specializují. Kreativní kuchyni v Bernie´s má pod taktovkou šéfkuchař Jáchym Pavelek, který vařil v Divinis u Zdeňka Pohlreicha, takže se můžete těšit na opravdový kulinářský zážitek!

Článek si můžete přečíst v novém vydání magazínu yourK v rubrice Zastávka: https://www.kvados.cz/media/yourK/yourk_2017_1_jaro_leto.pdf.

 

10.7.2017
Známe vítěze soutěže z nového vydání magazínu yourK!

A je to tady! Známe výherce soutěže z nového vydání magazínu yourK, kdy jsme se ptali, co znamená přídomek RESERVA na etiketě rumu. Děkujeme všem, kteří jste zapojili a doufáme, že se přidáte také příště.

Hádanku správně zodpověděl Oldřich Loucký ze společnosti R. Jelínek, který byl zároveň 25. v pořadí.

A jaká je správná odpověď? Reserva je pojem, který vyjadřuje zásobu toho nejlepšího rumu z daného ročníku, který se výrobce rozhodl neprodat, ale zarchivovat pro budoucí použití na výrobu stařených rumů.

Gratulujeme a posíláme jako výhru lahev výtečného rumu Presidente z Dominikánské republiky!

 

Více

21.6.2017
MARLENKA novým zákazníkem KVADOSu

Známý výrobce medových pochoutek MARLENKA international rozšiřuje řady zákazníků KVADOSu. K řízení projektů a vnitropodnikovému sdílení informací a úkolů bude využívat řešení myTEAM®.

Historie společnosti MARLENKA sahá do roku 2003, kdy její zakladatel Gevorg Avetisjan společně se svou sestrou začali péct na zakázku dorty podle staroarménské receptury. V současné době má společnost roční obrat přesahující 400 milionů korun, zaměstnává na 250 zaměstnanců a lahodné dorty, medové kuličky, napoleonky a další výrobky vyváží do více než 40 zemí světa.

Zavedení nového softwaru pro správu úkolů, porad a dalších vnitrofiremních procesů přinese neustále se rozvíjející společnosti především zefektivnění v oblasti řízení projektů, ať už se jedná o zavedení nových výrobků, stavební úpravy, nebo třeba otevření nové linky na výrobu dortů. Systém umožňuje jednoduché sdílení informací v rámci projektového týmu a pomáhá každodenní procesy sjednotit, zpřehlednit a zautomatizovat.

Vedle implementace myTEAM® plánuje zákazník také zavedení dalšího z kvadosáckých řešení, a to WMS systému mySTOCK® pro řízení skladovacích procesů. Cílem je zefektivnit manipulaci s hotovými výrobky, zrychlit výdej zakázek a zautomatizovat veškeré dosud ručně prováděné činnosti tak, aby probíhaly promyšleně a s ohledem na aktuální pohyby surovin a zboží ve skladu.

 

15.6.2017
VIDEO - konference KVADOS DAY 2017 v šesti minutách

Pojďte se s námi ohlédnout za letošním ročníkem konference KVADOS DAY, který proběhl 25. a 26. května! Natočili jsme video, které vás vtáhne do děje a provede dnem i večerem této nezapomenutelné akce. Zavzpomínejte na příjemné chvíle na Zámku Valeč, a kdo tentokrát nestihl přijet, bude mít díky videu pocit, jako by tam byl s námi!

Takže, uvařte si kávu, připravte si něco dobrého k zakousnutí a tři.. dva.. jedna.. promítáme! https://youtu.be/IdkKdxn6HF8

 

Více

5.6.2017
KVADOS DAY 2017 nás provedl světem dávných objevů i nejmodernějších inovací

Máme za sebou další úspěšný ročník konference KVADOS DAY, který jsme společně s našimi klienty prožili 25. a 26. května v kouzelném prostředí hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Letošní setkání bylo výjimečné také tím, že se neslo v duchu oslav 25. výročí založení naší společnosti. Toto téma provázelo celý program konference, během odpolední pracovní části jsme zavzpomínali i na samotné počátky KVADOSu a ohlédli se za dlouhou cestou, kterou jsme společně za tu dobu ušli. Ohlédli jsme se také za softwarovými novinkami, na kterých jsme v posledním období pracovali a představili si filozofii a úvod nových generací našich klíčových produktů. A protože nejcennější bývají zkušenosti přímo od zákazníků, poslechli jsme si několik názorů z praxe.

Večerní program navázal tématem inovací a pokroku a my jsme měli příležitost, vyzkoušet si na vlastní kůži, jak funguje nejeden fyzikální zákon. Ale především jsme strávili příjemný večer v milé společnosti, protože o tom celý KVADOS DAY je - potkat se s kolegy, obchodními partnery a přáteli a diskutovat o tématech pracovních i soukromých, pochutnat si na dobrém jídle a připít si na úspěchy v dalších plánech.

 

Prohlédněte si fotogalerii a zavzpomínejte s námi na KVADOS DAY 2017!

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás