25 years of innovation


Aktuality společnosti

Více

9.5.2017
KVADOS podporuje mladé basketbalisty

V KVADOSu se rádi zapojujeme do smysluplných projektů, a pokud jde o sportující mládež, jsme dvojnásobně rádi. Rozhodli jsme se proto podpořit basketbalový klub SNAKES OSTRAVA při přípravách na Národní finále. V rámci příprav zorganizoval klub mezinárodní turnaj Christmas cup 2016, který byl díky kvalitnímu zázemí zařazen mezi turnaje akreditované Evropskou basketbalovou federací, a my jsme na tento turnaj přichystali pro účastníky dárky.

Národní finále v kategorii KLUCI U13 se odehrálo v Praze ve dnech 5. - 7. května 2017 a my máme radost, že se můžeme připojit ke gratulantům, kluci totiž vyhráli zlatou medaili! Přejeme do budoucna spoustu dalších úspěchů a krásných vítězství.

Více informací k turnaji najdete zde.

 

myRELEASEv2 Více

21.4.2017
Ochutnávka z nového vydání newsletteru myRELEASE

Uběhlo další čtvrtletí a my jsme připravili nové číslo produktového newsletteru myRELEASE, kterým pravidelně informujeme naše klienty o novinkách v kvadosích produktech.
Jako upoutávku jsme pro naše čtenáře i širokou veřejnost zpracovali video, ve kterém prezentujeme ta nejzajímavější témata. Nebudeme proto prozrazovat více, pusťte si video a nahlédněte do tajů softwarových novinek: https://youtu.be/V9dW0XLod9M.

Chtěli byste se o obsahu newsletteru dozvědět více? Zajímají vás bližší informace o produktech? A jak se vám video líbí? Těšíme se na zpětnou vazbu a jsme vám k dispozici na e-mailu obchod@kvados.cz.

Newsletter již obdrželi naši zákazníci do svých e-mailových schránek a ke stažení je v extranetu. Pokud zatím k našim klientům nepatříte, ale některá z novinek ve videu vás zaujala a rádi byste o ní měli další informace, napište na obchod@kvados.cz nebo zavolejte na 597 403 403.

 

Více

28.3.2017
Pokladní software myCASH prošel náročnou certifikací

Podle vyhlášky Ministerstva průmyslu a obchodu číslo 345/2002 Sb. podléhá od ledna letošního roku pravidelnému ověřování nejen každá váha používaná v obchodním styku, ale nově také váhový software. Povinnou certifikací na sklonku roku 2016 úspěšně prošel i kvadosácký pokladní systém myCASH®, který lze připojit k vahám s neautomatickou činností (NAWI) určeným pro přímý prodej od výrobce DATALOGIC.

Podle výsledků certifikačního řízení řešení myCASH® plně odpovídá požadavkům normy EN 45501:2015 a doporučením evropského institutu WELMEC, což je sdružení autorit legální metrologie členských zemí Evropské unie. Konkrétně se jedná o doporučení WELMEC Guide 2.2 a WELMEC Guide 2.3. Zástupci Českého metrologického institutu, kteří testování prováděli, sledovali mimo jiné, zda je pokladní systém připojen pouze přes chráněné rozhraní a zda výsledky vážení zboží nemohou být rušeny či manipulovány. Ověřovalo se rovněž, jestli pokladní řešení neumožňuje nějak ovlivnit metrologické funkce váhy, jak software reaguje při poruchách nebo jestli jsou zákazníkovi informace týkající se hmotnosti zboží, jednotkové a ceny za položku předávány odpovídajícím způsobem.

Maloobchodní prodejci, kteří v souvislosti se zákonem o elektronické evidenci tržeb (EET) hledají vhodný pokladní systém, by tak při jeho výběru neměli opomenout také fakt, zda pracuje s ověřeným váhovým softwarem. Český metrologický institut totiž od 1. 1. 2017 již žádnou váhu s neautomatickou činností bez certifikovaného váhového softwaru neověří a její používání zakáže.

 

Více

10.3.2017
KVADOS bude spolupracovat na projektu společného výzkumu v rámci IT Clusteru

Jako jeden ze zakládajících a dlouhodobě aktivních členů zájmového sdružení IT Cluster se společnost KVADOS zapojila do projektu kolektivního výzkumu. Sdružení se pro tento projekt podařilo získat podporu ze strukturálních fondů Evropské unie, a to z operačního programu „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“.

KVADOS se bude podílet na zpracování jednoho z výzkumných témat, a to hledání a definování optimalizačních metod pro řízení skladových zásob s využitím predikce budoucí poptávky za pomoci pokročilých matematických metod. Projekt přispěje k dalšímu rozvoji spolupráce členů IT Clusteru a podpoří konkurenceschopnost jeho členů. V rámci sdružení se do projektu dále zapojí K2 atmitec, NAM system, D3Soft a Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava.

 

       

 

Více

1.3.2017
„Díky všem, kdo nám pomáháte růst,“ říká Mirek Hampel

„Čtvrt století je v životě člověka už slušný interval a o to více znamená v životě společnosti. KVADOS v letošním roce slaví 25 let a rád bych z pozice zakladatele a člověka, který má ještě stále tu čest jej řídit, poděkoval.“

„Velký dík patří všem, kdo se zasloužili o to, že myšlenka, která dala důvod k založení KVADOSu, je pořád živá. Díky všem, kdo léta pracují na udržení hodnot, jaké KVADOS představuje. Mám radost, že mnoho z prvních zaměstnanců společnosti je stále s námi, a také že je dost těch, kteří nedávno přijali ruku nabídnutou ke spolupráci. Je to především usilovná práce, obětavost, nadšení a chuť vymyslet a dělat něco nového, co stojí za úspěchem KVADOSu. Děkuji všem klientům, kteří naše produkty shledali zajímavými a konkurenčními, dali nám důvěru a umožnili implementovat naše řešení. Poděkování náleží všem partnerům, s kterými jsme dokázali čelit i velkým výzvám a požadavkům na komplexní dodávky. Ale také bych rád poděkoval konkurentům, kteří nás nenechali spát na vavřínech, motivovali nás dělat věci jinak, rychleji, efektivněji.

Právě inovace – v produktech, ve službách, v obchodní práci – to je červená nit úspěšného podnikání KVADOSu. Letos tedy budeme spolu s vámi slavit a vzpomínat, ale budeme i nadále hledat nové cesty, zkoušet a objevovat a čas ukáže, zda to bude stačit na další úspěšné čtvrtstoletí.“

Miroslav Hampel

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás