Aktuality společnosti

10.3.2019
Přípravy na konferenci KVADOS DAY 2019 jsou v plném proudu

Přípravy na tradiční konferenci KVADOS DAY, kterou pro naše klienty připravujeme každý rok, jsou v plném proudu. Letošní setkání proběhne ve dnech 16. – 17. května 2019 ve vinném sklepě znojemského hotelu PREMIUM a ponese se v tradičním duchu moravské veselky. Během pracovní části se ohlédneme za kvadosáckými produktovými novinkami a představíme, co chystáme v nejbližší budoucnosti. Večer se naši hosté můžou těšit na pravou moravskou veselku. Sálem se rozezní cimbálová muzika, víno poteče proudem a tančit se bude so rána. Děvčata v krojích budou servírovat tradiční dobroty a chybět nebudou ani zábavné soutěže.
KVADOS DAY je každoroční příležitostí, jak se s našimi klienty potkat i mimo kanceláře a popovídat si nejen o pracovních plánech. Těšíme se na setkání již v květnu!

 

 

9.3.2019
Opět se setkáváme na Kariéře PLUS!

Už je to taková naše tradice, kdy se společně se studenty setkáváme na největším veletrhu pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Letos se Kariéra PLUS koná 12. března a začínáme opět od 9.00 v Aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Dozvíte se více o KVADOSu, aktuální nabídce volných míst a stáží, navíc pokud budete mít "štěstíčko" můžete získat zajímavé ceny. KVADOSí stánek najdete v přízemí, označen šedým kolečkem, který znamená "IT obor".

 

 

Více

27.2.2019
Přinášíme nové číslo newsletteru myRELEASE

Asi to znáte. Ideální obchodní partneři jsou ti, kteří platí včas. Neuhrazené faktury dokážou významně narušit finanční toky ve firmě, proto se někteří naši zákazníci rozhodli proti riziku platební nevůle svých obchodních partnerů pojistit. Systém VENTUS® nyní dokáže evidovat všechny potřebné informace tak, abyste se snadno orientovali v uzavřených smlouvách i pojistných událostech.

Ani v dalších produktech nezahálíme. Bezpečí dat je pro nás naprostou prioritou. Terčem útoků se stále častěji stávají aplikace běžící na platformě Android. Zaměřili jsme se proto na zabezpečení CRM aplikace myAVIS®. A protože na vzhledu záleží, rozhodli jsme se našemu mobilnímu klientovi mySTOCK® WMS připravit jednotný a moderní design.

To není zdaleka vše, co se v novém čísle newsletteru dozvíte. Pokud vás kterákoliv zpráva zaujme, neváhejte kontaktovat náš obchodní tým: obchod@kvados.cz.

Jako ochutnávku si můžete pustit videoupoutávku na YouTube: https://youtu.be/aL2VBMBZUhI.

 

25.2.2019
Radoslav Revenda novým produktovým ředitelem KVADOSu

Radoslav spolupracuje s KVADOSem už od roku 2017, kdy působil jako externí business konzultant. Od 1. ledna letošního roku byl jmenován na pozici Product Director, aby posílil roli vývoje nových produktů s ohledem na aktuální trendy. Ve své funkci produktového ředitele naváže na činnost výrobního a projektového týmu. „Naším cílem je, aby produkty KVADOSu byly zajímavé a přinášely našim zákazníkům přidanou hodnotu. Každý nápad je vítán, každá myšlenka může být inspirací. I za jedním tlačítkem v aplikaci se skrývá kus práce, začíná to analýzou a cesta pokračuje přes programování až po otestování a vytvoření dokumentace,“ říká Radek. Produktový tým navrhuje a realizuje rozvoj nových řešení v souladu s produktovou strategií. Stanovuje také metodiku vytváření analýz tak, aby odpovídala potřebám jednotlivých produktů a služeb.

 

 

Více

5.2.2019
Společnost ZZN Pelhřimov a. s. patří mezi další významné klienty KVADOSu

Specializuje se na nákup a prodej zemědělských produktů, tzn. prvovýrobu a potravinářský zpracovatelský průmysl (krmné směsi, rostlinné produkty, minerální hnojiva). KVADOS a.s. zajišťuje pro ZZN Pelhřimov mobilní verzi CRM řešení myAVIS od konce roku 2018. 

Hlavním očekávaným výsledkem implementace je zlepšení systematického řízení obchodu, podpora nákupních a prodejních procesů v terénu, snížení administrativního zatížení, zlepšení vztahu se zákazníky a tím i zvýšení celkových prodejů. ZZN Pelhřimov začal spolupracovat s KVADOSem pro jeho aktivní přístup k inovativním řešením, pro adekvátní ceny za poskytované služby a v neposlední řadě na základě kladných referencí spokojených klientů.

 

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás