25 years of innovation


Aktuality společnosti

22.9.2017
KVADOS realizoval první referenční návštěvu na téma Řízení zásobování

Naši zákazníci a obchodní partneři přijeli načerpat ve středu 20.9.2017 informace o trendech a možnostech do společnosti TRAVEL FREE, která využívá nástroj pro Řízení zásobování z naší produkce. Retail Manager Kryštof Kmoch prezentoval získané zkušenosti a benefity, které tento nástroj přináší. Máte zájem se také příště zúčastnit? Hýříte dalšími náměty, které byste chtěli prodiskutovat s námi, nebo našimi dalšími klienty? Dejte nám vědět!

 

21.9.2017
Výroční zpráva společnosti KVADOS za rok 2016

Výroční zpráva shrnuje přehled činností a nejdůležitější okamžiky společnosti KVADOS za předchozí rok. Rok 2016 byl rokem plným událostí, práce a inovací. Právě inovace jsou charakteristickým rysem těch dlouhých 25 let fungování společnosti. Ohlédněte se spolu s námi za úspěšným rokem 2016: https://www.kvados.cz/media/ke-stazeni/vyrocni-zprava-2016.pdf.

 

7.9.2017
Vzdělávání zaměstnanců firmy KVADOS bude podpořeno z OP Zaměstnanost

Na základě úspěšné žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost a rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí byla firmě KVADOS, a.s. poskytnuta dotace na realizaci projektu „Rosteme s KVADOSEM 2017 – 2019“. Projekt s registračním číslem CZ.03.1.52/0.0./0.0/16_043/0004953 je ve fázi realizační přípravy. V rámci tohoto projektu bude podpořeno vzdělávání zaměstnanců v obecných i specializovaných IT dovednostech, měkkých a manažerských dovednostech, budou realizovány také účetní, ekonomické a právní kurzy. Cílem projektu, jehož konkrétní aktivity byly sestaveny na základě analýzy vzdělávacích potřeb a plánů vzdělávání na léta 2017 – 2019, je další profesní vzdělávání zaměstnanců firmy KVADOS, a.s.

 

Více

1.9.2017
Další číslo newsletteru myRELEASE je na světě!

Po čtvrt roce se opět hlásíme o slovo a představujeme novinky, které jsme pro vás připravili v kvadosích produktech. Vydali jsme nové číslo newsletteru myRELEASE, ve kterém se dozvíte, na jakých vylepšeních jsme v uplynulém období pracovali. Velkým tématem je novinka v legislativě Evropské unie, jejímž cílem je zvýšení ochrany osobních údajů (GDPR). Jsme připraveni poskytnout Vám podporu v této problematice, a to nejen v podobě dodávky aktualizovaných verzí našich produktů, ale také formou konzultací či školení. Krátkou videoupoutávku k novému vydání newsletteru najdete také na YouTube: https://youtu.be/9OMJSbZbJxE.
Pokud se budete chtít dozvědět bližší informace ke kterékoliv novince, neváhejte se obrátit na náš obchodní tým, který Vám nabídne řešení navrhnuté přesně podle Vašich potřeb, a to například na e-mailu obchod@kvados.cz. Newsletter již obdrželi naši zákazníci do svých e-mailových schránek a ke stažení je v extranetu. Pokud zatím k našim klientům nepatříte, ale některá z novinek ve videu vás zaujala a rádi byste o ní měli další informace, napište na obchod@kvados.cz nebo zavolejte na 597 403 403.

 

22.8.2017
ERP na míru!

Jaký je názor Miroslava Hampla na výběr a implementaci ERP systému? To se dočtete v novém článku časopisu IT Systems, který najdete na této adrese: http://bit.ly/2val6A6

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás