Aktuality společnosti

12.6.2019
R. Jelínek přechází na novou generaci řešení myAVIS

Po 13 letech používání produktu myAVIS® SFA (Sales Force Automation) přechází RUDOLF JELÍNEK na novou generaci řešení s využívanou technologií Android. Obchodní zástupci tak mohou lépe pracovat s aktuálními informacemi o produktech, kontaktech i s reporty. Kromě základního modulu budou implementovány moduly Obchod, CRM, Logistika a Finance. Uživatelům myAVIS® přinese aplikace zvýšení komfortu při práci v terénu.

 

 

12.6.2019
Systém mySTOCK implementujeme pro našeho klienta EURO NÁŘADÍ

Systém mySTOCK® pro podporu a řízení skladových a logistických procesů vyvíjíme a implementujeme také pro našeho klienta EURO NÁŘADÍ. Cílem je pozvednout skladové procesy a efektivitu na vyšší úroveň, a to zejména zaskladnění z příjmu a vychystání zboží. Dnes skladník vybírá umístění pro zaskladnění dle paměti a zkušenosti, kde co leží. Následně je zboží vychystáváno po jednotlivých objednávkách napříč celým skladem. Nově se bude vychystávat s rozpadem na vychystávací dávky dle práv pracovníků, podle dostupné manipulační techniky a dalších řídících parametrů včetně možnosti připravovat více objednávek paralelně – takzvaný multipicking. Nasazení je plánováno na červenec 2019.

 

 

12.6.2019
Společnost IKN Czech bude využívat řešení myTEAM

Do rodiny našich klientů jsme nedávno přivítali i společnost IKN Czech. Ta vytváří inovativní řešení pro výrobu cementu, vápna, magnezitu, keramzitu, zpracování železné rudy, pro papírenský a chemický průmysl. Při organizaci práce jim bude nově pomáhat řešení myTEAM®, a to konkrétně v oblastech řízení strategických a operativních úkolů či řízení porad. V budoucím období plánuje IKN Czech využívat i modul myTEAM® zaměřený na projektové řízení.

 

 

12.6.2019
Implementace myCASH na dalších prodejnách

Za poslední půlrok jsme implementovali myCASH® do dalších prodejen našich stávajících klientů. Novou pobočku otevřela společnost AMERIGO v OC Olympia Plzeň. Využívají nyní také mobilní kasu, se kterou mohou přejíždět mezi prodejnami. Řešení myCASH® se objevilo na nové pobočce společnosti VELTA Free Shop, která byla otevřena v Rožanech. Nejvíce prodejen ale otevřela společnost VETRO-PLUS, a to dohromady 10 nových prodejen ve třech státech.

 

 

6.6.2019
Školili jsme novinky v produktu VENTUS Ekonomika

Pro naše klienty jsme uspořádali školení týkající se novinek v produktu VENTUS® Ekonomika a legislativních změn. Povídali jsme si o užitečných funkcích pro zjednodušení práce ekonomů a účetních. Účastníky ale nejvíce zaujala oblast změn v účtování karetních transakcí, dárkových poukázek či možnost měnit práva v dokladech pro „superuživatele“.


Setkání se odehrálo v designově vyšperkovaném prostředí destilérky R. Jelínka. Školení jsme zakončili velmi zajímavou exkurzí, během kterého nás doprovázela paní Matějčná (ředitelka pro ekonomiku, logistiku a IT). Žasli jsme nad její odbornými znalostmi výrobních technologií, historickém přehledu továrny a především, jak lze pocítit, že pro zaměstnance R. Jelínka to není jen práce, nýbrž koníček.

 

 

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás