25 years of innovation


Aktuality společnosti

20.3.2018
„Vybrali jsme si prověřenou technologii kvalitního výrobce s dobrými referencemi.."

 „...spoleháme na pravidelný servis s prvky prediktivní údržby. Dodavatel technologie nám garantuje funkčnost skladu, a proto jsme si zvolili takové řešení." Na konci loňského roku uvedla MARLENKA international do plného provozu nové skladové silo s automatickými zakladači o výšce 33 metrů. O podrobnostech projektu, jehož součástí je WMS řešení mySTOCK®, se dozvíte v rozhovoru s Raulem Stuchlíkem, provozním ředitelem MARLENKA international.

Celý rozhovor z časopisu Systémy Logistiky naleznete zde: bit.ly/2u4BtCm

 

 

 

Více

19.3.2018
Projekt "Rosteme s KVADOSEM 2017 – 2019" se úspěšně rozběhl

V únoru 2018 jsme po úspěšném uzavření výběrových řízení na dodavatele začali realizovat vzdělávací aktivity v rámci projektu "Rosteme s KVADOSEM 2017 – 2019". Prozatím byly realizovány tyto vzdělávací aktivity, kterých se již nyní zúčastnilo několik desítek našich zaměstnanců. Jednalo se o kurzy z oblasti soft skills (time management a prokrastinace, prezentační dovednosti, rétorika) a z oblasti obecných IT dovedností s použitím programů Microsoft Word, Excel a Outlook.

Školení dále probíhají s vysokou intenzitou, jelikož na realizace celého projektu je stanovena do 31.1.2019. Věříme, že pro naše zaměstnance jsou tyto vzdělávací kurzy přínosem, což je prioritou celého projektu, který je spolufinancován Evropskou unií.

 

 

 

Více

16.3.2018
Jak mít firemní písemnosti opravdu pod kontrolou?

Všechny firemní dokumenty, ať už ty písemné, nebo elektronické, mají svůj životní cyklus, a občas tak trochu žijí svým vlastním životem. Někdo pomůže písemnosti na svět, jiný ji upravuje, pak přichází kolečko připomínkování, až dokument dozraje ke svému schválení a finálnímu podpisu. Následně se ocitá v archivu, a když se čas nachýlí, ukončí jeho putování skartovačka. Chcete-li mít v konkrétní moment po ruce aktuální verzi, stojí to mnohdy značné úsilí a nemálo drahocenného času.

Co s tím?

Klíčem k modernímu řízení dokumentů je mít je všechny na jednom místě, ideálně navedené v systému pro správu dokumentů, pro který se používá označení Document Management System (DMS). Naše řešení myTEAM® pracuje se systémy DMS úspěšně už několik let. Aktuálně připravujeme novou verzi myTEAM® NG, v níž moduly pro řízení smluv nebo směrnic s využitím DMS dále inovujeme. Můžete tak s klidným svědomím zapomenout na vkládání dokumentů do šanonů, označování tzv. košilkami i na chaotický systém adresářů jednotlivých pracovníků. Chcete-li mít firemní písemnosti opravdu pod kontrolou, pak je DMS tím pravým pomocníkem.

Více informací vám rád poskytne náš obchodní tým, a to například na e-mailu obchod@kvados.cz.

 

Více

15.3.2018
Podporujeme digitální akademii pro děvčata

Projekt Czechitas nás zaujal od samotného počátku. Jako výrobce a dodavatel softwarových řešení jsme společností, která je tvořena z 90 % programátory a jinými odborníky na informační technologie. A jak už to v tomto oboru bývá, drtivou většinu z nich tvoří pánové, kluci, prostě zástupci mužského pokolení. V Czechitas se rozhodli, že se pokusí tento trend alespoň trochu zvrátit, a pomoct holkám, ženám i dětem proniknout do tajů a záhad světa IT.
Organizují workshopy na různých úrovních náročnosti, věnují se rekvalifikačním a večerním kurzům. Do projektu, který probíhal poslední dva měsíce, jsme jako podporu děvčatům vyslali za KVADOS mentora, který se jim od počátku věnoval a provedl je zadáním i samotným zpracováním úkolů. Holky spolupracovaly ve dvojici a rozhodly se, že si jako téma vyberou jedno z těch aktuálních, a to analýzu dat olympijských sportovců. Položily si otázku, zda je možné najít souvislost mezi datem narození sportovce a jeho úspěšností. Jakým způsobem s daty pracovaly? A k jakému výsledku dospěly? Přečtěte si, jak to vidí samotné účastnice projektu:  celý článek zde

Držíme holkám palce v dalším rozvoji a celému projektu moc fandíme!

 

6.3.2018
Pozvánka na konferenci KVADOS DAY už míří k našim klientům!

Rok se s rokem sešel a termín tradiční akce KVADOS DAY se nezadržitelně blíží. Letošní ročník konference je inspirován japonskými zvyky a tradicemi. Vydáme se ve stopách samurajů a necháme se unést exotickou kulturou. Budeme kombinovat jedinečné zážitky s typickými chutěmi a načerpáme společně nové síly.

Pozvánka už míří do e-mailových schránek našich klientů a obchodních partnerů. Setkáme se 24. - 25. května v moderním kongresovém Hotelu Jezerka, který je zasazený v krásné přírodní oblasti východních Čech v samotném srdci Železných hor. Těšíme se na příjemná setkání zase po roce!

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás