25 years of innovation


Aktuality společnosti

Více

15.11.2017
KVADOS prezentoval na Slezské univerzitě

Jako členové IT Clusteru jsme dostali možnost prezentovat KVADOS pro studenty Slezské univerzity. Kromě základních a HR informací jsme také studentům povyprávěli jakým způsobem pracujeme na vývoji a projektech. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na další setkání.

 

 

Více

7.11.2017
Setkali jsme se na tradiční akci KVADOS Family Day 2017

V sobotu 04.11.2017 se zaměstnanci KVADOSu společně s rodinami sešli v industriálním skvostu Ostravy, Dolní oblasti Vítkovic. Zde si ve Velkém světě techniky vyzkoušeli jak fungují fyzikální zákony, dozvěděli se něco zajímavého z historie i z říše zvířat. Hřebem večera bylo slavnostní zakrojení dortu na počest 25 let existence společnosti.

V sobotu 04.11.2017 se zaměstnanci KVADOSu společně s rodinami sešli v industriálním skvostu Ostravy, Dolní oblasti Vítkovic. Zde si ve Velkém světě techniky vyzkoušeli jak fungují fyzikální zákony, dozvěděli se něco zajímavého z historie i z říše zvířat.

Hřebem večera bylo slavnostní zakrojení dortu na počest 25 let existence společnosti. Máme obrovskou radost, protože účast byla opravdu rekordní!

Střípky ze dne naleznete na naši FB stránce

 

 

3.10.2017
Historie společnosti nově na našem webu!

Letošní rok je pro KVADOS významný. Slavíme 25.výročí a slavíme jej s klienty, zaměstnanci i rodinami. Jak to ale všechno začalo, jaké byly naše nejzásadnější milníky a další zákoutí naší společnosti, to se nově dozvíte v záložce Historie společnosti.

Přejem vám přijemné počtení a načerpání naši KVADOSí atmosféry.

 

 

27.9.2017
Petra Bezděková HR manažerkou společnosti KVADOS

Novou tváří našeho HR oddělení se stala Petra Bezděková, která nastoupila do funkce HR manažerky. Bude zodpovědná za celé oddělení HR, za rozvoj benefitů, spolupráci na dotacích nebo za prezentaci na kariérních eventech.

„Chtěla bych pokračovat v rozběhnuté štafetě HR procesů, kterou na profesionální úrovni léta rozvíjela Gabriela Wojaczková jako HR ředitelka KVADOSu. IT firma je pro mne novou výzvou a rozšířením mých personálních obzorů, ve kterých zatím vede zkušenost z automotive a strojírenství. Procesy personalistiky se totiž nemění, ale jsou ovlivněny zaměřením a potřebou firmy, ve které pracujete,“ říká o své nové pozici Petra Bezděková.

 

22.9.2017
KVADOS realizoval první referenční návštěvu na téma Řízení zásobování

Naši zákazníci a obchodní partneři přijeli načerpat ve středu 20.9.2017 informace o trendech a možnostech do společnosti TRAVEL FREE, která využívá nástroj pro Řízení zásobování z naší produkce. Retail Manager Kryštof Kmoch prezentoval získané zkušenosti a benefity, které tento nástroj přináší. Máte zájem se také příště zúčastnit? Hýříte dalšími náměty, které byste chtěli prodiskutovat s námi, nebo našimi dalšími klienty? Dejte nám vědět!

 

Více aktualit


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás