25 years of innovation

Magazín yourK

KVADOS je vydavatelem vlastního magazínu yourK. Od roku 2010 v něm přinášíme vám – našim zákazníkům a obchodním partnerům – nejen informace ze života společnosti, ale zejména témata a náměty, jak můžete zlepšit svůj byznys a procesy. Nechybí ani informace o nejmodernějších technologiích a špičkových výrobcích ze sféry informačních a komunikačních technologií. A samozřejmě na stránkách najdete i články pro odlehčení a zábavu. Zakládáme si na srozumitelnosti a čistotě textů i grafiky. Začtěte se také a objevte, jak se i vaše podnikání může posunout dále…

 


Speciální vydání yourK k pětadvacátému výročí KVADOSu

KVADOS slaví čvrtstoletí své existence a v duchu oslav se nese celé vydání yourK pro jaro & léto. Hned v několika rubrikách se z různých úhlů věnuje inovacím, které jsou pro naši společnost jedním z pilířů filozofie i úspěchu. V rubrice Klíč vypráví příběh o cestě kvadosáckých inovací zakladatel Miroslav Hampel. Přidejte se také k úžasné jízdě na vlně inovací!

>Ke stažení ve formátu PDF

 

Podzim & zima 2016

Podzim & zima 2016
S yourK pro podzim & zimu se vydáte do míst, kde se fantazie protíná s realitou

Řada lidí si při nákupech plní své sny a fantazie. Jak náš produkt myCASH® zákazníkům zpříjemňuje pobyt v prodejnách a motivuje nakupující k návratu, se dozvíte v rubrice Klíč. V Know-how se seznámíte s naším týmem, který pečuje o společnost Démos trade. Na starost měl například výrazné rozšíření a modernizaci řešení mySTOCK® pro inteligentní skladování (WMS). V Leporelu si nejen cestovatelé užijí návštěvu Tatarstánu, kde mimo jiné vznikají známé nákladní automobily KAMAZ. A rozhovor s Tomášem Kondělkou ze skupiny MULTICRAFT je věnován efektivní spolupráci mezi firmami i lidmi.

Ke stažení ve formátu PDF

 

Jaro & léto 2016

Jaro & léto 2016
yourK pro jaro & léto vysvětluje, proč je důležitá vášeň pro produkt

Individuální přístup KVADOSu k softwarovým řešením, technologiím a službám je založen na vášni pro naše produkty a vše nové, co se v IT světě objeví. Proč je pro nás vášeň tak důležitá, prozradí rubrika Klíč. Na čem si zakládáme při výzkumu a vývoji, odhalujeme ve Vizi. V Know-how poznáte tým, díky kterému myCASH® obsluhuje zákazníky největší slovenské sítě knihkupectví Panta Rhei. Leporelo vás zavede do Bulharska, země růží. A v rubrice Vášeň se vracíme do společnosti Henkel, abychom vám zprostředkovali zkušenosti s novým mobilním řešením myAVIS® NG coby náhradou dřívějšího osvědčeného myAVIS® SFA.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim & zima 2015

Podzim & zima 2015
Vydání yourK pro podzim & zimu je určeno nejen milovníkům dobrého jídla

S yourK pro podzim & zimu nahlédnete v Klíči pod pokličku aktuálních trendů gastronomie a skladování. Obě oblasti mají mnoho společného a na moderní skladování v KVADOSu máme recept. Plníme také slib a v Leporelu se znovu vydáte do Číny, konkrétně do Hongkongu. Milovníky řízení potěší v Esenci Subaru Levorg. Kdo raději kola pohání sám, seznámí se v Know-how s projektovým týmem řešení myTEAM® pro společnost Bike Fun International.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro & léto 2015

Jaro & léto 2015
Díky yourK pro jaro & léto se v džungli dokumentů neztratíte

Hlavní rubrika Klíč jarního & letního yourK vás provede nejen Amazonií, ale také džunglí firemních dokumentů. Seznámíte se s průvodcem, díky kterému už v bezpočtu smluv, směrnic a faktur nezabloudíte. Autogram informuje o novém nástroji pro řízení skladových zásob. Milník a Focus jsou věnovány kvadosáckému úspěchu v soutěži Inovační firma Moravskoslezského kraje 2014. Leporelo ukazuje první část naší výpravy do daleké Číny, tentokrát se podíváte do Šanghaje. A v Esenci se svezete s krásnou Alfou Romeo 4C.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto a podzim 2014

Léto a podzim 2014
Co je lepší než perpetuum mobile, zjistíte v novém vydání yourK pro léto & podzim

Klíč yourK pro léto a podzim se zaměřuje dovnitř KVADOSu a přibližuje činnost oddělení služeb. To nepřetržitě pečuje o kvadosácká řešení, aby se stejně jako perpetuum mobile váš byznys nikdy nezastavil.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro 2014

Jaro 2014
Jarní yourK informuje o technologické revoluci

Nejen jarní rubrika Klíč, ale také další články jarního yourK jsou vyhrazeny revolučnímu řešení myAVIS® NG. Nová generace legendárního mobilního informačního systému pro řízení obchodních procesů v terénu je zároveň komplexním nástrojem pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Neváhejte a začtěte se pro více informací! Kromě toho nabízí jarní yourK pozvánku do hotelu Port na břehu Máchova jezera, a to dokonce výherní. Přijet sem můžete individuálně vyladěným vozem – inspiraci najdete ve Vášni.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Zima 2013/2014

Zima 2013/2014
Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům

Pokud i v dnešní době dáváte přednost tradičním prodejnám před internetovými e-shopy, inspirujte se v zimním Klíči. Věnuje se řešení myCASH™ pro moderní fungování maloobchodů. Vize se ohlíží za pěti lety certifikovaných procesů podle norem ISO. Leporelo ukazuje zákoutí nizozemského Leidenu. Know-how představuje produktové manažery, kteří dbají o rozvoj kvadosáckých řešení. Fanoušci formulových závodů se mohou v Esenci nechat zlákat na vůz Infiniti Q50, na jehož vývoji se podílel šampion Sebastian Vettel.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim 2013

Podzim 2013
Podzimní yourK objasňuje výjimečnost kvadosáckých řešení

Nejen čím jsou kvadosácká řešení výjimečná, ale hlavně jak je možné takové přidané hodnoty dlouhodobě dosahovat, objasňuje v podzimním vydání yourK rubrika Klíč. Milník připomíná třináctiletou cestu mobilního informačního systému myAVIS™, Autogram upozorňuje na inovovaný myFABER™. Milovníci dobrodružství se jistě nechají zlákat Leporelem na výlet do Afriky nebo se v Esenci svezou s Jeepem Grand Cherokee 2014. Příznivci relaxace pro změnu mohou přijmout pozvání Zastávky do luxusního Chateau Mcely.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto 2013

Léto 2013
Letní yourK odhaluje rezervy facility managementu

Hlavním tématem letního yourK je hledání rezerv a zefektivňování facility managementu řešením myFABER™ – v Klíči se dozvíte, že úsilí se vyplatí a odměna může mít hodnotu zlatého pokladu. Autogram upozorňuje na revoluční nástroj ppm shelf track, Esence na unikátní vůz Koenigsegg Agera. S Leporelem zažijete Londýn v pohybu, odpočinout si poté můžete v Zastávce v Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Know-how představuje tým kvadosáckých asistentek, In pro změnu zajímavého křížence smartphonu a tabletu Samsung Galaxy Mega 6.3.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

« zobrazit předchozí | 1 až 10 z celkem 22 |

 

Vydavatel: KVADOS, a. s., se sídlem Pivovarská 4/10, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava, IČ: 25826654, kvados.cz, office@kvados.cz, +420 596 126 210 (211)
Adresa redakce: Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, yourk@kvados.cz
Šéfredaktor, texty: Jiří Vaculík, vaculik@kvados.cz, +420 731 131 449
Redakční rada: Šimon Churý, Milan Smetana, Jiří Vaculík
Evidenční číslo: MK ČR E 19859
Vychází zdarma dvakrát ročně.


O společnosti

O společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás